Aktualizacja: 28.07.2015
Napisz do nas
Ośrodek Szkolenia Monocyklistów

Zloty i zjazdy

II Wojewódzki Zlot Monocyklistów - Żywocice 27.06.2009

VI Ogólnopolski Zlot Monocyklistów - Chrzelice 15-17.08.2008

I Wojewódzki Zlot Monocyklistów - Żywocice 28.06.2008

V Ogólnopolski Zlot Monocyklistów - Chrzelice 17-19.08.2007

IV Zlot Monocyklistów w Polsce - Chrzelice 11-13.08.2006

III Zlot Monocyklistów w Polsce - Opole 29-30.04.2006

II Zlot Monocyklistów w Polsce - 1-2.10.2005

I Zlot Monocyklistów w Polsce - Chrzelice 27-28.08.2005















Eryk Murlowski    
powrót do strony głównej